0031 (0)20-7893121 info@wojnowska.com

Odszkodowania w Holandii

O naszej firmie

Kancelaria

Kancelaria Wypadek w Holandiii Wojnowska Letselschade jest prowadzona przez panią Sylwie Wojnowską. Dzięki skutecznemu i szybkiemu działaniu, oraz za pomocą ekspertyzy najlepszych specjalistów nasza kancelaria zyskała już zaufanie ponad 967 klientów. Odszkodowania powypadkowe wymagają profesjonalnego podejścia, doświadczenia, oraz szerokiej wiedzy prawnej. Nasi prawnicy posiadają takie kompetencje.

 

Nasza oferta

Szczegółowo oraz fachowo zadbamy o Państwa interesy w kategorii odszkodowań powypadkowych. Oferujemy Państwu klarowne zasady współpracy prawnej i finansowej.

Nasi specjaliści

Sylwia Wojnowska

Sylwia Wojnowska

Właściciel firmy

W 2008 założyłam kancelarię. Sektor szkód osobowych fascynuje mnie każdego dnia. Uwielbiam pracować z wytrwałością i determinacją dla słabszej strony. Staram się przywrócić ofiarom sytuację finansową jaka istniała przed wypadkiem. Aby przyczynić się do budowania ich nowej przyszłości. Po doznaniu obrażeń Poszkodowany powinnien móc skupić się nad powrotem do zdrowia.  Dokładam wszelkich starań aby Poszkodowany otrzymał to do czego ma prawo. Poprzez moje zaangażowanie, motywację, wytrwałość i specjalizację pomagam osiągnąć ten cel. Moją ambicją jest dalsze poszerzanie zdobytego doświadczenia i wiedzy, aby móc nadal optymalnie reprezentować moich klientów.